Real Carrom 3D: Multiplayer

Masa Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 47 MB
  • Sürüm 2.1.2
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Nextwave Multimedia
Masa oyunları kategorisinde yer alan Real Carrom 3D mobil oyununda tüm oyun becerilerinizi kullanın.

Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirerek oynayacağınız Real Carrom 3D mobil oyunu masa oyunları kategorisinde yer alıyor. Oyunda dijital çağ için eşsiz bir 3D Carrom oyun deneyimi yaşayacaksınız. Gelişmiş oyun görselleri ve sezgisel dokunmatik kontrolleri ile  saatlerce eyleme geçireceğinize emin olun. Oyunu oynarken akıllı cihazınızı elinizden bırakmak istemeyeceksiniz.

Saatlerce Real Carrom 3D masa oyununda vakit geçireceksiniz. Muhteşem bir simülasyon oyunu örneği olarak geliştirilen bu spor oyununda tüm günün stresini atacak ögeler ile karşılaşabilirsiniz. Ahşap bir masa üzerinde oynayacağınız Real Carrom 3D oyununda başarılı bir performans elde ederek paraları cebinize indireceksiniz.

Masa oyunları arasında popüler bir yere sahip olan Real Carrom 3D oyununun multiplayer desteği bulunuyor. Bu sebeple oyunu tek başınıza oynayamayacaksınız. Diğer oyuncular ile birlikte macera dolu anlar yaşamanın tadını çıkartacaksınız. Maksimum sayıda carrommen oyunu kazanır. Kraliçe olarak bilinen tek bir kırmızı madalyonun cebe sokulması ve başka bir carromman tarafından takip edilmesi gerekir, aksi takdirde merkeze geri gönderilmez.

Bir beraberlik durumunda, kuyrukluyu uçuran kullanıcı maçı kazanır. Becerilerinizi çevrimiçi gerçek zamanlı çok oyunculu modunda test edebilirsiniz. Arkadaşlarınıza meydan okuyarak onları yenmenin tadını çıkartın. Tanımadığınız kişiler ile oyun oynamak istemezseniz Facebook arkadaşlarınızı oyuna davet edebilirsiniz. Onlarla birlikte gerçek zamanlı bir spor oyunu deneyimi yaşayabilir ve onlara meydan okuyabilirsiniz.

Hangi kişi en yüksek skoru elde ederse o kişi oyunu kazanacaktır. Akıllı cep telefonunuzda sıkılmadan vakit geçirmek için oynayacağınız Real Carrom 3D: Multiplayer mobil oyunu diğer spor oyunlarından çok daha farklı bir oynanışa sahiptir. Bu da oyunun kalite düzeyini artıracaktır. Kendinizi Carrom macerasına bırakın. Oyunda ustalaşmak için büyük başarı göstermeniz gerekebilir. 

 

Real Carrom 3D: Multiplayer indir